ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
Киро и Божанов са на седмото небе! Делото срещу тях за изнудване и заплахи е в ръцете на любим съдия на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на аварийното звено към Столична община отводняваха приземен етаж на читалище в София. Това съобщи „Фокус“,цитирайки Красимир Димитров директор на Дирекция „Аварийна помощ и превенция“ към Столична община. Той поясни, че след дъжда в столицата не са получавани сигнали от граждани за запушени шахти и наводнявания.
препоръчано
Той поясни, че служителите на звеното правят обходи и наблюдават критичните места. „Наблюдаваме реките, но нямаме повишаване на техните нива“, каза Димитров.
Черен пазар удвои цената на БГ еврото, стартовият пакет стана 40 кинта
6979
преди 41 минути
Вежди показва 60 нови акварела в "Дървото"
10346
преди 4 часа
Намаляват щетите от мечки в Смолянско през ноември
7971
преди 6 часа


