ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
СПОРТЪТ ДНЕС
Заради силния вятър в Пьонгчанг са пострадали 16 души. Сред тях няма спортисти
6374
на 15.02.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заради силния вятър на Олимпиада в Пьонгчанг са пострадали 16 души. Това заяви представителят на Организационния комитет на игрите Сук Пак Ю, цитиран от ТАСС и Фокус.
препоръчано
Трима от пострадалите са зрители, докато останалите 13 са сътрудници и служители на комитета. Не се съобщава за пострадали спортисти.
Гигантският слалом при жените бе отменен заради силен вятър
6389
на 12.02.2018


