ГОРЕЩО
Съдия Петко Минев с БРУТАЛНИ ПОДРОБНОСТИ за издевателствата на пловдивските садисти над жертвата им Георги Кузев (18+)
Играе ли ГЕРБ "умряла лисица"? Кузман Илиев с ГОРЕЩА ТЕЗА - видя опит на Борисов да се подмаже на ПП и ДБ
42 ГОДИНИ ЗАЕДНО! Кристина Белчева с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД за последните дни на Мишо Белчев: Каза ми "Усещам смъртта! Няма да тъгуваш“
ПСИХОЛОГ: "Децата садисти" ПОНИКНАХА, докато се радвахме за ловците на педофили
ПО ЧУДО БЕЗ ЖЕРТВИ: Обекти на "ЕМКО" гърмят за четвърти път, ето какви боеприпаси се произвеждат в завода
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицаи от Второ Районно управление „Полиция” – Перник задържаха двама за побой над млад мъж, съобщиха от пресцентъра на МВР.
препоръчано
Инцидентът е станал вчера около 09.30 часа на ул. „Бл. Гебрев“ в пернишкия кв. „Изток“. По първоначални данни, 21-годишният с инициали Ц.Б. и баща му 44-годишният с инициали Б.Т. нанесли побой на 19-годишно момче.
Полиците изяснили, че между двамата младежи тлеела стара вражда. Пострадалият е с наранявания по главата. Оказана му е медицинска помощ в пернишката болница. Синът и бащата са задържани с полицейска мярка за срок до 24 часа. Работата по изясняване на случая продължава в рамките на образуваното досъдебно производство.


