ЗАРАДИ СТРЕЛЕЦ: Блокираха болница, в която се лекуват президенти на САЩ и военнослужещи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Болницата „Уолтър Рийд“ край Вашингтон, в която се лекуват военнослужещи и президенти на САЩ, беше блокирана за кратко след съобщения за активен стрелец, предаде БГНЕС.
Извънредната ситуация приключи, след като властите извършиха арест на лице, което се оказа, че носи имитация на огнестрелно оръжие, съобщи в социалните мрежи полицията в окръг Монтгомъри, щата Мериленд, където се намира лечебното заведение.
По-рано военноморското подразделение, управляващо комплекса, обяви, че „охраната реагира на съобщения за потенциален активен стрелец“ и заяви, че „инсталацията остава блокирана“.
В обширното медицинско заведение „Уолтър Рийд“ се лекуват ранени военнослужещи и се помещава болница, предназначена за лечението на президентите на САЩ и провеждането на годишните им профилактични прегледи.


