BG EN

Засилен трафик по граничните пунктове с Гърция, българите се юрнаха към морето

Балкани

Засилен трафик по граничните пунктове с Гърция, българите се юрнаха към морето

7069
на 22.09.2022
Засилен трафик по граничните пунктове с Гърция, българите се юрнаха към морето
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Засилен трафик има от граничните пунктове с България, съобщават от гръцката Пътна полиция, но няма задръствания. Българите използват почивните дни за отдих на юг от границата, като предпочитат Халкидики.

препоръчано

Оживен е трафикът от български коли в северната част от страната. Част от хотелите отново се напълниха с български туристи, решили да прекарат почивните дни на юг.

Предпочитани са близките до границата дестинации. Много туристи пристигнаха с резервации до края на седмицата в Халкидики, съобщават местните хотелиери.

Цените на нощувките и услугите са намалени, което дава възможност за по-малко разходи по почивката, отбелязва БНР.

На остров Тасос пристигат български туристи с организирани екскурзии, информират хотелиерите.

Българите се възползват от сезонното намаление в много магазини и засилиха оборота на търговците, съобщават от Кавала и Комотини.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК