BG EN

Застреляха в кабинета му местен лидер на управляващата партия в Турция

СВЕТЪТ ДНЕС

Застреляха в кабинета му местен лидер на управляващата партия в Турция

10499
на 11.10.2016
Застреляха в кабинета му местен лидер на управляващата партия в Турция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на Партията на справедливостта и развитието в район Диджле в югоизточната турска провинция Диарбекир беше застрелян в кабинета си, съобщи в. „Хюриет”.

препоръчано

Нападателите, убили Дерян Актерт, са успели да избягат. За извършители са заподозрени членове на Кюрдската работническа партия.

Това е третото убийство на активист на управляващата партия в югоизточна Турция през последния месец. Кюрдски бунтовници вече убиха председателите на Партията на справедливостта и развитието в район Шемдинли в провинция Хекари и в Озалп в провинция Ван. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК