ГОРЕЩО
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
Станчо Станев става и.д. председател на ДАНС
ЦИРК ПО БИ ТИ ВИ! Цецка Ризова изнерви Антон Кутев с глупави въпроси. Песента "Охраната на Пеевски" й гръмна в слушалката
Двубой за сребърните медали в Бистрица
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Неизвестен извършител е застрелял известната либийска активистка за правата на човека Салва Бугаигис, съобщава Voice of America, цитирайки източник на либийската полиция. Жената е била убита в дома си в Бенгази малко, след като е упражнила правото си на глас на парламентарните избори в страната. Съпругът й, който по време на убийството е бил също в къщата, се издирва.
препоръчано
Бугаигис, която е адвокат по професия, изигра ключова роля през 2011 г. по време на революцията, довела до свалянето на либийския диктатор Муамар Кадафи. Тя се отличава с откритата си критика срещу действията на ислямистките екстремисти в страната.


