BG EN

Застъпник си глътна езика пред секция в Добрич

Избори

Застъпник си глътна езика пред секция в Добрич

13634
на 09.06.2024
Застъпник си глътна езика пред секция в Добрич
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж възраст около 40 години, е припаднал пред входа на сградата на Педагогическия колеж в Добрич, в която се помещават избирателни секции.

препоръчано

Той си е ударил главата и си глътнал езика. Мъжът е бил застъпник на политическа партия, съобщи Нова телевизия.

Установено е, че има епилептично заболяване. Пред сградата са се намирали служители на реда, които успели да окажат на мъжа първа медицинска помощ, за да може да си поеме въздух, и да го стабилизират до пристигането на екип от Спешна помощ.

Веднага е бил транспортиран до болницата в Добрич. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев ни стопли с ТАЗИ НОВИНА: От сряда живакът тръгва рязко нагоре, а през август... (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев ни стопли с ТАЗИ НОВИНА: От сряда живакът тръгва рязко нагоре, а през август... (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК