BG EN

Засукана фенка на ЦСКА: Стига Шивачи и Е*ачи!

ЧАС ПИК

Засукана фенка на ЦСКА: Стига Шивачи и Е*ачи!

12288
на 21.04.2016
Засукана фенка на ЦСКА: Стига Шивачи и Е*ачи!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фенка №1 на ЦСКА Петя Димитрова твърди, че не си пада по футболисти, въпреки че на стадион "Българска армия" упорито се говори, че вече е минала през двама от играчите на Христо Янев. Разкрепостеното момиче не пропуска мач на любимия си отбор, като обеща да се съблече, ако "червените" спечелят Купата на България.

препоръчано

Както вече стана ясно, твръди се, че един от преспалите с Петя футболисти на ЦСКА, е Момчил Цветанов. Това я накара да напише следния коментар в социалната мрежа: "И за да приключа темата със Шивачи, Е*ачи и Порачи искам за последен път да кажа, че нямам и не съм и имала никога нищо общо с футболисти!!!! Харесвам мъже като Путин и с това мисля да приключа този интересен казус!!!"

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Радев проговори: Финансите на държавата са в катастрофално състояние. Хората очакват пълен мандат (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Радев проговори: Финансите на държавата са в катастрофално състояние. Хората очакват пълен мандат (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК