BG EN

Затварят международния път между Мездра и Лютидол за ремонтни дейности

Региони

Затварят международния път между Мездра и Лютидол за ремонтни дейности

15955
на 23.06.2024
Затварят международния път между Мездра и Лютидол за ремонтни дейности
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От понеделник се затваря изцяло международния път между Мездра и Лютидол. Движението на леки и тежкотоварни автомобили ще се пренасочва по различни обходни маршрути, един от които е прохода "Петрохан".

препоръчано

„От утре, поради необходимост от ремонтни дейности и довършването на два пътни възела, е необходимо затваряне на републиканския път”, каза Мария Страхилова от Областно пътно управление Монтана. „Часовият диапазон за позволено преминаване през прохода ще бъде от 9 до 16 часа”, добави тя.

Страхилова отправи апел към шофьорите „да не приемат рискови маневри и изпреварвания”.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО) ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК