BG EN

Затвор, ако не пращаш детето на училище

Образование

Затвор, ако не пращаш детето на училище

15890
на 23.07.2018
Затвор, ако не пращаш детето на училище
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Промени в Наказателния кодекс ще бъдат обсъдени в началото на следващия парламентарен сезон относно родителите, които лишават децата си от образование.

Ако родител уврежда детето си физически, той носи наказателна отговорност, но ако го лишиш от образование, е форма на увреда, каза зам.-министърът на образованието Деница Сачева.

Предложението е част от мерките на правителството за връщане на децата в клас.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК