BG EN

Затвор за британец, кашлял срещу полицаи, казвайки, че е болен от COVID-19

Европа

Затвор за британец, кашлял срещу полицаи, казвайки, че е болен от COVID-19

6407
на 07.04.2020
Затвор за британец, кашлял срещу полицаи, казвайки, че е болен от COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британец, който кашля срещу полицаи, заплашвайки ги, че ще ги зарази с коронавирус беше осъден на 19 седмици затвор, се казва в изявление на лондонската полиция, предаде БГНЕС.

препоръчано

Съобщава се, че инцидентът е станал на 2 април, докато двама патрулни полицаи забелязали, че мъж преследва три жени. Те се приближиха до него и след проверка на личните му данни разбрали, че 41-годишният Майкъл Грей е издирван заради неявяването му в съда по дело за шофиране в нетрезво състояние.

От полицията в Лондон заявиха, че след ареста Грей се закашлял по посока на офицерите и заплашил, че ще ги плюе „с надеждата да се заразят с коронавирус“.

Миналата седмица Съдът на Уестминстър в Лондон осъди 55-годишния Адам Люис на 6 месеца затвор заради това, че умишлено се е закашлял в лицето на полицай, заплашвайки го със заразяване с COVID-19.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК