BG EN

Затвориха плажове в Австралия заради опасност от акули

СВЕТЪТ ДНЕС

Затвориха плажове в Австралия заради опасност от акули

4222
на 02.08.2015
Затвориха плажове в Австралия заради опасност от акули
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няколко плажа на австралийското източно крайбрежие бяха затворени в неделя заради забелязани акули, предава агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.

Властите предупредиха плувците и сърфистите да бъдат предпазливи, след като в последните месеци зачестиха нападенията на хищните риби.

„Вчера забелязахме няколко пъти доста големи акули в близост до брега“, съобщават службите в един от най-популярните региони, където по-рано сърфист беше нападнат и тежко ранен от акула.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК