BG EN

Затвориха цеха за дървени въглища в Красново

Региони

Затвориха цеха за дървени въглища в Красново

6296
на 07.10.2015
Затвориха цеха за дървени въглища в Красново
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Експерти от РИОСВ-Пловдив затвориха цеха за дървени въглища в село Красново, предаде Марица.бг. Производството се прекратява до привеждане на дейността в съответствие с нормативните изисквания и представяне протокол на измервания, от които да са видни резултати, отговарящи на Закона.

препоръчано


Цехът на фирма „АИБО-С” предизвика недоволството на жителите на балнеоложкия курорт. Те алармираха, че от 4 години са подложени на истински ад - нощем се носят задушливи миризми на изгоряло. Замерване на екоинспекцията от 14 и 15 септември тази година отчете 13,5 пъти над нормата въглероден окис. Тогава екоинспекторите обясниха, че за констатираното превишение фирмата ще бъде глобена.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК