ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мирослав Бърняшев, известен на феновете като Александър Русев, издържа 30 минути на първия голям кеч турнир за годината - Кралския сблъсък.
Българинът излезе първи от общо 30 кечисти. Той беше в най-неизгодна позиция. Пловдивчанинът обаче престоя на ринга с трето време от всички участници. Той беше и сред най-аплодираните кечисти.
Запалянковците не останаха доволни при елиминирането на Звяра Русев.
препоръчано
Победата извоюва дебютантът Шинске Накамура. Той остана заедно с голямата звезда Роман Рейнс, но успя да го изхвърли. С успеха японецът си осигури бой за титлата на едно от двете шоута - Първична сила или Разбиване на най-големия турнир за годината Кечмания, акцентира "Новспорт".
свързани новини
Тотален фурор! Жената на Звяра Русев показа почти всичко (ГОРЕЩИ СНИМКИ)
152304
на 22.02.2017
СВЕТОВНА КЕЧ ЗВЕЗДА У НАС: Българинът Русев пристигна с любимата си Лана
20305
на 02.09.2017


