ГОРЕЩО
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В един басейн се озоваха през уикенда Марта Вачкова и Азис, издаде домакинята им Катето Евро. Актрисата приютила колегите си и приятели у дома си в Кокаляне, където има голям двор с басейн и всяко лято събира куп авери на дневни и нощни купони.
препоръчано
Този уикенд там се събрали Азис с любимия му Велизар, както и Марта Вачкова с щерка й Рада. Звездната петорка цяла неделя се припичала на слънцето и похапвала от ястията на Катето, която е сред топ кулинарите в шоубизнеса.
Интернет интрига представя Катето Евро като секс тигрица без задръжки
57593
на 30.05.2014
Азис: Беше ме гнус да изглеждам като травестит, но нямах избор! Много ме е срам!
219015
на 07.07.2014


