BG EN

Звездно селфи! Ангелкова се щракна с Рики Мартин и Шарън Стоун (СНИМКИ)

ФОТОГАЛЕРИЯ

Звездно селфи! Ангелкова се щракна с Рики Мартин и Шарън Стоун (СНИМКИ)

20303
на 28.02.2017
Звездно селфи! Ангелкова се щракна с Рики Мартин и Шарън Стоун (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият министър на туризма получи уникален шанс да присъства на церемонията по раздаване на наградите "Оскар".

препоръчано

Николина Ангелкова се щракна с няколко холивудски знаменитости и се похвали със снимки в социалната мрежа. Ангелкова си направи селфи с Рики Мартин и Шарън Стоун. За специалното събитие тя се облече и с хубава черна дълга рокля.

 

Бившият министър получила покана за церемонията в Лос Анджелис от филмовата академия на САЩ. Тя ще трябва да се заверне у нас, за да участва в предизборната кампания като кандидат-депутат от ГЕРБ.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК