BG EN

Звездно семейство дари 1 млн. долара за жетвите от конфликтите в Близкия изток

СВЕТЪТ ДНЕС

Звездно семейство дари 1 млн. долара за жетвите от конфликтите в Близкия изток

2846
на 29.12.2015
Звездно семейство дари 1 млн. долара за жетвите от конфликтите в Близкия изток
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Днес Саша Барон Коен и Айла Фишер направи дарение от 1 млн. долара за оказване на помощ на жертвите от конфликта в Сирия“, съобщи фондът „Спасете децата“.

препоръчано

В съобщението се уточнява, че парите ще бъдат поравно разпределени между фонда Save The Children и Международния комитет за спасяване (International Rescue Committeе).

Половината от парите ще бъдат изразходвани за ваксиниране на деца в северна Сирия. Втората половина ще отиде за подкрепа на семейства, пострадали от войните както в Сирия, така и в съседните държави. 

Тази година донесе на Саша и Айла трето дете. В допълнение към двете дъщери звездата на филма „Признанията на шопохолика“ роди син на мъжа си.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК