ПИК TV

25552
на 30.07.2016

Ултрасът нахлу в 79-тата минута на мача, вече е в ареста

Бургаските полицаи биха фен на Ботев Пловдив на терена на стадион Лазур по време на пловдивското дерби. В 79-ата минута на двубоя Ботев-Локо при изравнителното попадение на „канарчетата” привърженик на „жълто-черните” нахлу на терена, за да подразни противниковата агитка на Локомотив, съобщава Флагман.бг. Той обаче бе застигнат от полицаите и беше бит на терена.

Делегатът заплаши, че ще прекрати двубоя заради инцидента. В крайна сметка мачът завърши на равно 1:1.

На трибуните имаше около 9000 запалянковци на двата отбора. Резултатът откри резервата Дани Кики в 67-ата минута, а в 75-ата Иван Стоянов изравни.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления
ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО)