ГОРЕЩО
ВХОД СВОБОДЕН! Забавлявай се и яж на корем! ПЪРВАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЪСМЕТЛИИТЕ в казино “Мерит Зенит” с участието на Азис, Силвия Кацарова и Криси (СНИМКИ)
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
Разбрахте ли защо Христанов - Наглия е министър на народа? Народът му плаща масрафа да се изтяга във фотьойлите на правителствения ВИП
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Зверско престъпление е станало в новозагорското село Бял кладенец. 81-годишен мъж е открит убит, съобщава Sliveninfo.
"Селото ни е само 160 човека. Всички се знаем и сме имали само дребни кражби като престъпления. Дядо Иван Стоянов, който живееше сам, беше намерен мъртъв от пастирката, когато тя връщала животните от паша сутринта. Трупът е бил пред къщата. От аутопсията разбрахме, че смъртта е настъпила след побой. Бил е ритан”, заяви кметицата на селото Мария Мартинова.
препоръчано


