BG EN

ЗВЕРСТВО: Циганка от Раковски обеси кучето си пред къщата на комшийката (СНИМКА 18+)

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ЗВЕРСТВО: Циганка от Раковски обеси кучето си пред къщата на комшийката (СНИМКА 18+)

14098
на 27.06.2019
ЗВЕРСТВО: Циганка от Раковски обеси кучето си пред къщата на комшийката (СНИМКА 18+)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жителка на Раковски обеси кучето си на дърво пред къщата свои съседи, които станали неволни свидетели на мъчителния край на животичнето.

препоръчано

"Ето как ми почва денят. Часът е 6.30. Циганката обеси кученцето на сливата до пътната ми врата. Не се издържа съжителството с тях", пише жената, която живее в съседство с циганката, извършителка на жестокостта. 

Тя пуснала снимки на обесеното куче и извършителката на зверството в социалните мрежи, като се е въздържала да напише дали е уведомила полицията, чрез спешния телефон 112, за това какво е видяла. По-късно обаче циганката е арестувана.

От публикацията ѝ също не става ясно дали се е опитала да спре ромката да не беси кученцето, което от снимката е видно, че е още пале. Не е ясно и дали потърпевшата съседка е ядосана повече заради това, че кучето е обесено на нейната слива пред дома ѝ или я е възмутило отнемането на живот, пише "Монитор".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК