ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Здравните министри на страните от Г-20 ще обсъдят последствията от пандемията от коронавируса
4447
на 14.04.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министрите на здравеопазването на страните от Г-20 ще проведат видеосреща на 19 април (неделя) за обсъждане на последствията от пандемията от коронавирусната инфекция COVID-19, съобщава РИА „Новости”.
препоръчано
„Министрите на здравеопаозването на страните от Г-20 ще проведат виртуална среща на 19 април, за да обсъдят влиянието на COVID-19 върху обществото и глобалния сектор на здравеопазването”, се посочва в официалното съобщение.
свързани новини
Спешна среща на Г20 за ситуацията с коронавируса може да се проведе на 26 март
15608
на 24.03.2020
В срещата ще участват и представители на Световната здравна организация, Световната банка, на Организацията за икономическо сътрудничество и др.
Превод и редакция: ПИК
САЩ разширяват трасетата през Ормузкия проток край бреговете на Оман
1789
преди 16 минути
Ледниците в швейцарските Алпи се топят с умопомрачителна скорост
3116
преди 43 минути
Анди Бърнам може да стане премиер на Великобритания още на 20 юли
3436
преди 1 часа


