ГОРЕЩО
Бащата на Трифонова от „Хелс Китчън“ в ПИК и "Ретро": Дъщеря ми и Събков да си сърбат попарата!
ВНИМАНИЕ! Задават се много големи жеги, живакът гони 40 градуса. Ето какво трябва да знаят планинари и плажуващи
Тиктокърът Стоян Колев изживял тежки дни в ареста - цигани му спретнали голяма гадория
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
Животът днес
Здравният министър разхлабва още мерките - увеличават капацитета по стадионите
6279
на 18.05.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От утре, 19 май, спортните състезания ще се провеждат при заемане на не повече от 50% от местата за публика, при спазване на физическа дистанция от най-малко 1.5 м. и носене на защитни маски за лице. Това стана ясно след среща между министъра на здравеопазването д-р Стойчо Кацаров, изпълнителния директор на ПФК ЦСКА Пламен Марков и представители на фен клуба на футболния отбор, съобщиха от пресслужбата на Министерството на задравеопазването.
препоръчано
Решението е взето на база подобряване на епидемичната обстановка и отчитане на значителен спад на случаите на COVID-19 у нас. Промяната ще бъде отразена в заповед, която ще бъде издадена до края на днешния ден, 18 май.
РИСК ОТ ПЪРВАТА ГЛЪТКА? Има ли безопасно количество алкохол
8765
преди 2 часа
Цигарите поскъпват от август - ето с колко
15292
преди 4 часа
Проф. Ива Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа
5634
преди 9 часа


