BG EN

Здравното министерство на САЩ потвърди случая на ебола в Далас

ЧАС ПИК

Здравното министерство на САЩ потвърди случая на ебола в Далас

2229
на 13.10.2014
Здравното министерство на САЩ потвърди случая на ебола в Далас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерството на здравеопазването на САЩ потвърди случая на заразяване с Ебола в Далас, щата Тексас, предаде Reuters, препредава "Фокус".

препоръчано

По данни на американския Център по контрол и профилактика на заболяванията, който е част от структурата на министерството на здравеопазването, медицинският работник, настанен в болницата в Далас е заразен с Ебола, неговите изследвания са показали положителен резултат.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК