ГОРЕЩО
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ОКОНЧАТЕЛНО! Забраниха вдигането на цените на стоки и услуги без икономическа логика за 1 година
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Зевзеци в интернет започнаха да пускат бъзици заради вълчицата, която втори ден не може да бъде уловена в Благоевград. Припомняме, че животното успя да изскочи от клетката си, поради което и зоологическата градина в югозападния град спря да пуска граждани.
препоръчано
Срещу вълчицата тече акция за улавянето й, но тя умело успява да финтира ловците.
В интернет пък плъзнаха бъзици да пуснат Гоце – експрезидента Георги Първанов, да озапти зверчето.
Лидерът на АБВ е известен със страстта си към лова. Дори, докато беше държавен глава, медиите гръмнаха, че Първанов е убил незаконно защитения вид козел - архар, по време на визита в Узбекистан.
Подновиха издирването на избягалата от клетката си вълчица
9801
на 21.09.2015


