BG EN

Зеленски благодари на грузинците за украинските знамена на протестите (ВИДЕО)

ВИДЕО

Зеленски благодари на грузинците за украинските знамена на протестите (ВИДЕО)

9641
на 09.03.2023
Зеленски благодари на грузинците за украинските знамена на протестите (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Украйна Володимир Зеленски благодари на грузинците, че развяват знамето на страната му по време на антиправителствените протести. По думите му това показва уважение, предаде Ройтерс.

препоръчано

"Искаме да бъдем в ЕС и ще бъдем. Искаме Грузия да бъде в ЕС и съм сигурен, че ще бъде", каза Зеленски във вечерното си видеообръщение, предава БТА.

В сряда, в грузинската столица Тбилиси, за втора поредна вечер, имаше сблъсъци между участници в антиправителствени протести и полиция.

Демонстрациите са срещу нов закон за регистрация като чуждестранни агенти на организации, получаващи повече от 20 процента от финансирането си отвън.

В интернет бяха публикувани кадри и от по-малки протести във втория по големина град в Грузия - черноморският курортен град Батуми

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК