BG EN

Земетресение с магнитуд 4.7 по Рихтер разлюля Камчатка

ЧАС ПИК

Земетресение с магнитуд 4.7 по Рихтер разлюля Камчатка

2307
на 23.09.2014
Земетресение с магнитуд 4.7 по Рихтер разлюля Камчатка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Земетресение с магнитуд 4.7 е регистрирано на територията на Камчатка, съобщава Интерфакс.

препоръчано

По данни на главното управление на министерството на извънредните ситуации на Русия, епицентърът на земетресението се намира на 86 километра от село Озерновский.

В населените места на Камчатка земетресението не е усетено.

 

Агенция "Фокус"

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК