BG EN

Земетръсната серия край Мароко продължава

СВЕТЪТ ДНЕС

Земетръсната серия край Мароко продължава

2466
на 14.03.2016
Земетръсната серия край Мароко продължава
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Поредните две земетресения в района на Алборанско море край Мароко станаха в неделя вечерта. Двата труса бяха с магнитуд 3,9, и 3,4. Те са част от серия трусове, концентрирани северно от мароканското крайбрежие в района на град Ал Хосейма на около 150-160 километра източно от Гибралтарския проток. Единият бе с дълбочина на огнището на 30 км, а другият - на 2 км.

препоръчано

Многобройни очевидци споделиха в сайта на Европейския средиземноморски сеизмологичен център усещанията си. Няма материални щети и пострадали. Страховете на живеещите в този район се засилиха след силния трус с магнитуд 6,2, който предизвика и леки разрушения в испанския анклав Мелиля (на африканския бряг) в края на януари.

свързани новини

Поредицата сеизмични събития продължава в района. 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 140
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК