Зенит и Порто завършиха наравно, Хълк изтърва дузпа

5034
на 06.11.2013

ПИК с нов канал в Телеграм

Руският футболен отбор Зенит (Санкт Петербург) завърши 1:1 с гостуващия Порто (Португалия) в среща от четвъртия кръг в група G на Шампионската лига.

Бразилският нападател Хълк можеше да донесе успеха на домакините, но пропусна дузпа в 52-а минута.

Капитанът на Порто Лучо Гонсалес откри резултата в 23-а минута след гол с глава и асистенция на Данило.

Пет минути по-късно Хълк изравни резултата срещу бившия си отбор, завършвайки отличен пас на Роман Широков.

В 51-а минута съдията Том Хаген отсъди дузпа за Зенит след игра с ръка на Никола Отаменди в наказателното поле. Зад топката застана Хълк, но вратаря Елтон спаси удара му.

До края на мача два отбора създадоха по няколко голови положения, които не успяха да реализират и си поделиха по една точка.

Зенит остава на второ място в класирането с 5 точки, с точка по-малко от Порто.

Лидерът Атлетико (Мадрид) е домакин на Аустрия Виена в късния мач.

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)