BG EN

Зенит представя официално Вилаш-Боаш след мача в Дортмунд

ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО) ЧЕЛЕН СБЛЪСЪК! БСП скочи на Руди Гела за отвратителното му държание с Илияна Йотова: Нагло използва авторитетната трибуна на президента за предизборни цели ГОРЕЩО В ПИК TV! Писателят Веселин Стаменов: Как родител пуска детето си в Мексико с "неговия лама"?! Очевидна е връзката на ППДБ с тази шайка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
Световен футбол

Зенит представя официално Вилаш-Боаш след мача в Дортмунд

2240
на 17.03.2014
Зенит представя официално Вилаш-Боаш след мача в Дортмунд
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Португалският треньор Андре Вилаш-Боаш ще бъде официално назначен и представен като наставник на Зенит Санкт Петербург след мача на руския тим срещу Борусия Дортмунд в Шампионската лига. Поне това са информациите, които разпространяват медиите в Португалия. Според изданията на Пиренеите, бившият мениджър на Челси и Тотнъм вече е уточнил личните си условия, подписал е договор и е въпрос на формалност да бъде представен.

Любопитното е, че генералният директор на клуба Максим Митрофанов вчера отрече напълно каквито и да било преговори с Вилаш-Боаш. "Въпросният господин или не получава информацията от началниците си или отрича очевидното", коментира пресата в Португалия.

Тази седмица Зенит ще има много трудната задача да преодолее миналогодишния финалист в Лигата Борусия Дортмунд след поражение с 2:4 на собствен терен. 

През уикенда тимът, воден от временния наставник Сергей Семак, допусна поражение и в руската Премиер лига от ЦСКА Москва с 0:1. Голът на победата бе отбелязан от българския национал Георги Миланов.

До треньорската рокада в Зенит се стигна след оставката на Лучано Спалети, която бе приета от клубното ръководство във вторник.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК