BG EN

Зигмар Габриел хвърли бомба: Украйна се опита да вкара Германия във война

Европа

Зигмар Габриел хвърли бомба: Украйна се опита да вкара Германия във война

53996
на 02.12.2018
Зигмар Габриел хвърли бомба: Украйна се опита да вкара Германия във война
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Украйна се опита да ни вкара във война“, заяви бившият германски външен министър в интервю по телевизионния канал N-TV, цитиран от РИА Новости, цитирана от "Фокус". "Мисля, че в никакъв случай не трябва да позволим на Украйна да ни въвлече във войната, а Украйна се опита да направи това", каза дипломатът, коментирайки провокацията на Киев в Керченския проток.

препоръчано

В същото време Габриел също обвини Русия, че защитава териториалните си води в "нарушение на международното право" и изрази надежда, че канцлерът Ангела Меркел ще може да "подтикне страните към нормализиране на отношенията"

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК