BG EN

Зико не предвижда допълнителни COVID-мерки за Пловдив

Региони

Зико не предвижда допълнителни COVID-мерки за Пловдив

5131
на 08.09.2021
Зико не предвижда допълнителни COVID-мерки за Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„На този етап не е необходимо на територията на община Пловдив да се въвеждат допълнителни ограничителни мерки, както за събитията, така и за бизнеса“. Това заяви кметът Здравко Димитров-Зико след експертна работна среща, свързана с прилагането на разпоредбите за превенция срещу коронавирус, предвидени в последната заповед на министъра на здравеопазването.

препоръчано

„Културният календар на Пловдив през септември е наситен с изключително много и емблематични за българската култура събития, за това призовавам организаторите да се придържат стриктно към разпоредбите на Министерството на здравеопазването и към изискванията на общината, описани в разрешителните за провеждане на съответните мероприятия“, заяви още кметът.

Той призова пловдивчани и гостите на града стриктно да изпълняват противоепидемичните мерки, да спазват физическа дистанция и лична хигиена, да носят маски на закрито и да се ваксинират, за да се ограничи разпространението на вируса и да се гарантира нормалният ритъм на живот.  

Мерките са в сила от началото на седмицата и ще продължат до края на октомври.

 
 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК