ГОРЕЩО
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Температурите се очакват отново да спаднат в Гърция от днес. Според метеорологичната служба на Националната обсерватория на Атина, сняг се очаква в планинските райони на Атика, Магнезия, източна централна Гърция, североизточен Пелопонес и източен Крит.
препоръчано
Северните ветрове в Беломорието пък ще достигнат до 9 по скалата на Бофорт.
Температурите в централна Атика ще варират от 4 до 6 градуса, като силни ветрове ще преминават през региона и по-късно през деня.
По-добро време се прогнозира в Солун, като слънчевото греене и ниските температури в центъра на града варират от -1 до 6 градуса.
Само за декември над 5200 мигранти са пристигнали в Гърция
11515
на 01.01.2020
Лошо време в Гърция за Нова година
14696
на 28.12.2019


