ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Зимата идва, когато си иска, а най-щастливи са любителите на ски спускането и планината, които се завърнаха по пистите на Пампорово.
препоръчано
"Няма такова удоволствие!", коментира Мария Пейкова в социалните мрежи, публикувала красив снежен пейзаж от родопския курорт.
Точно преди два дни априлски сняг заваля и затрупа пътищата в Родопите, а с понижението на температурите ски пистите отново се напълниха с любители зимните спортове.
свързани новини
ПРОЛЕТ, АМА НЕ СЪВСЕМ: Сняг натрупа в Родопите
12782
на 04.04.2023
Засилен трафик и задръствания към границите със Сърбия и Гърция
5097
преди 1 часа
Възрастен мъж загина при пожар в гараж в Голямо Дряново
6506
преди 6 часа
НАШЕСТВИЕ: Лисици бродят из София
10608
преди 6 часа


