ГОРЕЩО
WINBET ще бъде официален спонсор на „Grande Partenza“ на Giro d’Italia 2026 в България
ПИК TV! ДПС: Ще бъдем отговорна опозиция. Този парламент трябва да е пример за отговорност и държавническо мислене (ВИДЕО)
Инсулт спря Любен Дилов да се закълне като депутат
ПИК TV! Йотова посочи какво очаква от Прогресивна България на старта на новия парламент (ВИДЕО)
Петър Витанов към Прогресивна България: Еуфорията свърши. Трябва да поемем отговорност за управлението на страната
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Почти 300 украински градове са останали без ток във вторник, докато в капана на снежни преспи и виелици са стотици автомобили и десетки линейки из цялата бивша съветска република, предаде AFP.
препоръчано
Украинската аварийна служба съобщи, че повечето от прекъсванията на тика са станали в понеделник вечерта и са изпратени ремонтни екипи. В информацията не се уточнява колко къщи или домакинства са без ток.
Но от службата поясняват, че екипите ѝ са спасили 322 души от 148 автомобила само в Одеса. От преспите са били извадени още 42 линейки и два пътнически автобуса.


