BG EN

Златан Ибрахимович: Световното без мен няма да си струва

Световен футбол

Златан Ибрахимович: Световното без мен няма да си струва

3622
на 20.11.2013
Златан Ибрахимович: Световното без мен няма да си струва
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След като не успя да се класира за Световното първенство, звездата на Швеция Златан Ибрахимович направи доста самоуверено изказване като сподели, че Мондиал 2014 няма да си струва да бъде гледан, защото той няма да участва в него.

препоръчано

Усилията на Ибра не бяха достатъчни, за да се класират скандинавците за турнира в Бразилия. В реванша с Португалия, шведите загубиха с 2:3, а нападателят на Пари Сен Жермен остана в сянката на Кристиано Роналдо.

32-годишният футболист призна, че това най-вероятно ще бъде последният му опит за участие на Световно първенство, но пък е на мнение, че Мондиала ще загуби много от отсъствието му.

„Може би това бе последният опит за мен да стигна до Световно първенство с националния отбор. Едно нещо е сигурно, Световното първенство без мен не е нещо за гледане, така че не си струва да чакате Световното“, заяви самоувереният Златан.

„Поздравления за Португалия, но и двата отбора заслужаваха да стигнат до Мондиала. Разочарованието разбира се е огромно сега, след като Световното в Бразилия ще остане мечта за шведския национален отбор“, допълни Ибра.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК