ГОРЕЩО
Земетресение люшна България
Безредици в Белфаст, след като мигрант опита да заколя на улицата ирландец (ВИДЕО 18+)
Изпълнителният директор на НДК Андриана Татарова: Заплатата ми не е 14 000 евро, атаките срещу мен са от ден първи
ИЗВЪНРЕДНО! Радев развърза ръцете на МВР и разпореди на земеделския министър да направи спешна проверка притискани ли са български производители (ВИДЕО)
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Не съм виждал никакви тефтерчета от миналата година", каза Филип Златанов пред журналисти преди началото на заседанието по делото в Апелативния съд, информира News 7.
Той отказа да отговори на въпроса дали разпознава изнесените от прокуратурата страници като част от негови записки. Златанов каза единствено, че е притеснен за изхода на делото, защото е "обикновен човек".
Делото тръгна на втора инстанция в Апелативния съд в София. На първа инстанция Златанов получи ефективна присъда от 3,5 години затвор.
препоръчано
Земетресение люшна България
18404
преди 39 минути
Безредици в Белфаст, след като мигрант опита да заколя на улицата ирландец (ВИДЕО 18+)
10353
преди 52 минути


