BG EN

ЗЛАТИСТИЯ СТАНА МЪЖ ПОД ЧЕХЪЛ! Гангстерът напълно зависим от парите на новата си жена

Животът днес

ЗЛАТИСТИЯ СТАНА МЪЖ ПОД ЧЕХЪЛ! Гангстерът напълно зависим от парите на новата си жена

287696
на 12.05.2017
ЗЛАТИСТИЯ СТАНА МЪЖ ПОД ЧЕХЪЛ! Гангстерът напълно зависим от парите на новата си жена
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Славната някога икона на мафията в Югозападна България Злати Златев-Златистия е станал мъж под чехъл, без пари и напълно зависим от доходите на жена си Мариела, съобщава столичен седмичник. Двамата нямат брак, но живеят на семейни начала.

препоръчано

В края на септември 2015 година им сероди син. Грижите и отговорностите за детето са били изцяло поверени на майката и нейните родители. 35-годишната Мариела била от заможно семейство. ИМала къща в столичния квартал „Бояна“, а автомобилът, който шофирала, бил джип „БМВ Х5“. Самата тя се занимавала с брокерска дейност. Именно високите й доходи били причина Златистия да се гаджоса снея преди 3 години.

В ъндърграунд средите се твърди, че мацката лично е успяла да изчисти всички стари борчове на бащата на детето си. Тя сег рижила дори и за големия му син Даниел. Той е плод между любовта на бандита и първата му съпруга Фиданка.

Злати Златев успя да свали Мариела преди 3 години, докато уж трябвашеда се лекува във варненска болница, за което беше пуснат от затвора.

Към днешна дата обаче славният апаш пак има проблеми справосъдието. Бившият бос на ВИС -2 в Дупница е обвинен за хулиганство, за което може да получи 6 години затвор. Той бе арестуван на 14 декември миналата година, след като с мерцедеса си се заби в бариерата на районното полицейско управление в Дупница.

Дори и да получи ефективна присъда, Златистия няма да лежи на топло, защото е инвалид. Той ще бъде преместен под охрана в болнично заведение. Страда от 4 болести- дисковахерния, двустранна коксартроза, синдром на Браун и остеомиелит на дясното бедро.

Злати Златев е легенда в подземния свят, а подвизите му още се разнасят. При меле на 23 ноември 1997 година в центърана Дупница мафиотът застреля братовчед си Любмир Мантарков и се опита да избяга. Тогава ченге го простреля в гърба и от там идватвсичките му здравословни проблеми. 18-годишната му присъда изтече на 16 ноември 2015 година.

Преди да забрамени Мариела, той имаше връзка с 35-годишната блондинка Албена от известна фамилия на интелектуалци в Дупница.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК