BG EN

Златко Янков-Фара получи лиценз за футболен мениджър

Футбол

Златко Янков-Фара получи лиценз за футболен мениджър

16505
на 09.04.2013
Златко Янков-Фара получи лиценз за футболен мениджър

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Златко Янков-Фара, който бе един от славните ни футболисти, донесли неистова радост на българския народ през 1994 година, стана лицензиран мениджър и вече може да осъществява трансфери на футболисти. От БФС информираха, че шестима кандидати са издържали изпита за агенти на играчи. Тестът, съдържащ 20 въпроса, се е провел в сградата на БФС на улица "Цар Иван Асен II" N26. 

препоръчано

В последните години Фара работеше в "Черноморец" (Бургас), но преди време раши да напусне "акулите".

Сред имената на положилите успешно изпита са и тези на  единия от синовете на Стойчо Младенов - Александър, както и на Ивайло Рачев. Последният нашумя покрай италианците в "Ботев" (Враца), които доведе преди време в България. Другите, издържали изпита за агенти са Виктор Венков, Мартин Стоянов и Левен Русев.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 134
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК