BG EN

Злато и валута за 8 бона обраха от гробница

ТОП НОВИНАТА

Злато и валута за 8 бона обраха от гробница

3415
на 31.12.2012
Злато и валута за 8 бона обраха от гробница
Автор:   Милан Николов
Обрана е гробница в село Липница. Взети са злато и пари, а сигнал в полицията в Мизия е подал жител на селото. Той съобщил, че от гроб, където е погребан баща му, са откраднати 3 златни пръстена, 3 гривни, златна монета и пари в брой - евро, долари и левове на обща стойност 2000 лева. Като цяло щетите са в размер на 8000 лева, съобщава 24 часа. На гробницата е направен изкоп от западната й страна, разбита е бетонната стена. Така обирджиите са проникнали вътре. По случая е образувано досъдебно производство.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК