BG EN

Зло куче нападна 10-годишно дете в разградско село

Инциденти

Зло куче нападна 10-годишно дете в разградско село

5747
на 25.08.2022
Зло куче нападна 10-годишно дете в разградско село
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Куче нападна дете в разградското село Хърсово, съобщава Би Ти Ви.

препоръчано

Инцидентът е станал около 20 часа в сряда. Докато играело на улицата пред дома си, 10-годишното момиче било ухапано над дясното коляно.

При извършената проверка е установено, че животното е собственост на 62-годишна жена от селото, която обаче нямала необходимите документи за отглеждането му.

Пострадалото дете е прегледано в болницата в Исперих и е освободено за домашно лечение. По случая е образувана полицейска проверка.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК