ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Река Подгумерска е подкопала улица в село Подгумер, каза кметицата на населеното място Даниела Райчева.
препоръчано
По думите ѝ бурните води са подкопали улица „Тополите“. Властите са на място, за да се осигури безопасност на преминаващите.
“Радвам се, че вече е спокойно. С колегите бяхме на място в квартал "Изгрев", където от планината имаше бурни скатни води, имаше интензивни валежи – цялата вода отиде в най-ниската точка на "Изгрев", обясни тя пред "България он еър“.
свързани новини
ПОТОП: Река Войнишка заля къщи и дворове в Дунавци
17264
на 17.06.2023
“Всеки път е силно, щети виждате ли – нагоре, корени е докарвало“, каза жителка на селото.
“Много малко ѝ остава на реката да излезе, да се надяваме да се оправи времето, друго не може да се направи“, каза жител на Подгумер.
Ограничават с табели старите коли в центъра на Пловдив
6233
преди 1 часа
Варненци излизат на протест срещу Коцев
47771
на 13.06.2026
Мълния повали дърво до автогарата в Смолян
10859
на 12.06.2026


