ГОРЕЩО
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Четиригодишно момиченце е прието в отделението по хирургия на МБАЛ-Благоевград, след като е било ухапано от змия, предаде БГНЕС.
препоръчано
Момиченцето било с близките си, които брали оранжерийни ягоди край град Симитли, когато змия, изпълзяла от лехата, и го ухапало по крачето.
След като момиченцето е прието към 18 часа днес в Спешно-приемно отделение на МБАЛ-Благоевград, прегледът е установил характерните дупчици от змийското ухапване
НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ! Отрязана глава на змия ухапа пожарникар (ВИДЕО)
28323
на 10.11.2016


