Зрелища в елита! Огромна радост за "червените" - ЦСКА... (ОБНОВЕНА)

68524
на 17.02.2018
Зрелища в елита! Огромна радост за червените - ЦСКА... (ОБНОВЕНА)

ЦСКА стартира пролетния дял на шампионата ударно, побеждавайки при визита Верея с 5:0. "Армейците" поведоха с гол в 3-ата минута, точен за гостите бе Фернандо Каранга. Малко по-късно, в 16-ата минута, Рафаел Енрике се разписа - 2:0 за "червените". Вихрени първи минути на ЦСКА през пролетта в българския футбол.

Стабилните изяви на "армейците" продължиха и Каранга в 62-ата минута реализира за 3:0 в полза на столичани. В 78-ата минута Алберг откри головата си сметка за ЦСКА - 4:0. Още едно ново попълнение на столичани се разписа - гол на Бланко в 89-ата минута - 5:0 за гостите.

Също така огромна фенска подкрепа за подопечните на Стамен Белчев, многобройна агитка на ЦСКА оказа влияние върху мача, давайки допълнителна увереност на Фернандо Каранга и компания.

След успеха "червените" излизат на първо място във временното класиране на шампионата, с 2 точки аванс спрямо Лудогорец, но "орлите" са с мач по-малко.

Преди това Етър и Септември направиха голов-спектакъл - 3:3. Домакините поведоха с 3:0 с попадения през първото полувреме. Септември обаче стигна до равенство след 3 безответни гола през втората част на мача. 21-ия кръг на българския футболен шампион се очерта повече от интересен и резултатен.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ВЕРЕЯ: 12. Наумов, 21. Илиев, 6. Иванов, 5. Мунин, 14. Минев, 18. Вълчев, 20. Бенгюзов, 87. Мечев, 7. Андонов, 77. Танев, 17. Домовчийски

ЦСКА: 30. Черниаускас, 3. Жеферсон, 4. Чорбаджийски, 5. Бодуров, 9. Каранга, 10. Алберг, 11. Манолев, 16. Лое, 17. Енрике, 19. Десподов, 20. Тиаго

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)