ГОРЕЩО
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
Адвокат РАЗКРИ кога се връща Стоян Мавродиев в България. Ето какво е имало в джоба на финансиста, преди да бъде задържан в Белград
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Зрелищни арести, които едва не предизвикаха верижни катастрофи на два от входовете на Пловдив, приключиха със слаби резултати. Десетки шофьори, влизащи в града около 19 часа, станаха свидетели на полицейска операция на Голямоконарско шосе пред базата на „Балканстар” и на „Пещерско шосе”.
препоръчано
„Полицаи с качулки и дълго оръжие бяха сложили белезници на двама мъже. Единият лежеше на земята, а другият бе облегнат на една кола. До тях имаше спрян камион”, разказа очевидец, който се връщал от София. Същата картина била и на другия вход на града.
Акцията е била за трафик наркотици, но при обиските полицаите открили само малко количество марихуана. Образувано е досъдебно производство.
От "Прогресивна България" предлагат Георги Хорозов за председател на ЦИК
297
преди 1 минута
В ГРАДА НА ВИНКЕЛО: Деветима задържани след масов въргал в Перник
12446
преди 2 часа


