ГОРЕЩО
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборите на Бешикташ и Фенербахче не излъчиха победител след първия 1/2-финален двубой помежду им за Купата на Турция. Големите врагове обаче сътвориха голямо дерби, което завърши с четири попадения в двете врати за крайното 2:2.
Алваро Негредо даде преднина на домакините в 14-ата минута, но Роберто Солдадо в 17-ата и Шенер Йозбайраки в 45-ата минута обърнаха нещата в полза на гостите, предава Спортал. В 82-ата минута Хасан Калдъръм си отбеляза автогол, който оформи крайното 2:2.
След това равенство Фенербахче има леко предимство заради двата гола отбелязани като гост, докато Бешикташ ще трябва да търси почти задължителна победа в ответния мач, който ще се проведе на 17 април.
препоръчано
свързани новини
Бешикташ удари Фенербахче, 4 отбора се дебнат в битката за титлата
6140
на 26.02.2018
Челси би Фенербахче, но падна от Бешикташ
4330
на 09.08.2014
Изхвърлиха Фенербахче и Бешикташ от Европа
6625
на 26.06.2013


