ГОРЕЩО
ШОКИРАЩ СИГНАЛ ДО ПИК! ППДБ получили сцена за протеста срещу обещание за бъдеща услуга - съоръжението без необходимите документи?
Законът "Магнитски" няма да се прилага у нас! Калин Стоянов срази с аргументи ППДБ
Най-подходящите зимни напитки за онлайн казино забавления
Пеевски предупреди: Февруари ще е много тежко!
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Актрисата работи с нов партньор
Нина Димитрова и Васил Василев-Зуека играха за последно заедно във вторник вечерта в Театър "199". След раздялата на двойката в живота, актьорите сложиха край и на съвместните си професионални изяви. Във вторник те представиха своя 20-годишен "Шинел" и горчиво плакаха пред публиката на финала. Специални благодарности от Нина и Зуека получи режисьорката Юлия Огнянова. След представлението актрисата, Зуека и дъщеря им Девина празнуваха юбилея на "Шинел" с десетки приятели и колеги в зала "Мати". "Шинел" е показван 500 пъти, участвал е на 150 театрални фестивали по целия свят, игран е на 8 езика. Поставен е в "Топ 20" на единбургския театрален фест и има награда "Икар 2008". Пред близки Нина довери, че вероятно ще продължи да излиза в дует на театралната сцена. Кой обаче ще заеме мястото на Зуека, актрисата ще пази в тайна до последно.препоръчано


