BG EN

И Бареков се заля със студена вода – номинира „двама от най-богатите българи” – Борисов и Цветанов

ЧАС ПИК

И Бареков се заля със студена вода – номинира „двама от най-богатите българи” – Борисов и Цветанов

16008
на 22.08.2014
И Бареков се заля със студена вода – номинира „двама от най-богатите българи” – Борисов и Цветанов

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерът на „България без цензура“ Николай Бареков се включи в благотворителната инициатива „Ледена кофа“. Той и синът му се поляха с ледена вода в Сандански днес, съобщи barekov.com.

препоръчано

Видеото виж тук

Бареков обяви, че ще дари отново средства за детска градина и училището за незрящи деца в пострадалия от наводнението „Аспарухово“.

Както си е редът на „Ледена кофа“, Бареков отправи и предизвикателство към избрани от него лица. Номинирам двама от най-богатите българи – Бойко Борисов и Цветан Цветанов също като мен да помогнат финансово на бедстващия варненски квартал, обяви той.

Бареков се заля с ледена вода заедно със сина си. По-куражлия излезе Бареков-младши, който първи се подложи на предизвикателството, а след това посочи като последовател баща си, пише barekov.com.

Лидерът на ББЦ вече дари 2000 лева от заплатата си на евродепутат за детска градина и училището за незрящи в Аспарухово, а сега съобщи, че ще им помогне отново за първия учебен ден. „На 15 септември ще се върна в пострадалия квартал и ще даря още средства на двете учебни заведения“, каза той след предизвикателството „Ледена кофа“, пише още barekov.com.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК