ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
И бре, Хекимяне! "Виво Монтана" разтърсиха водещия с Чичовите Конье
48719
на 01.12.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Чичовите конье разтърси студиото на "Тази сутрин" по Би Ти Ви. Водещият Антон Хекимян посрещна духовия оркестър "Виво Монтана", който го поздрави специално с народната песен. Музикантите представиха пред зрителите албума си "Меден дух", а Хекимян си призна, че всяка сутрин разбужда колегите и екипа си от оператори и редактори именно с "Чичовите Конье". Явно Петър Томов си е свършил добре работата, похвали колегата си за избора на музика водещият.
препоръчано
В Северозапада сме отличени с една упоритост, и да ни е трудно, и да ни е гадно, не се отказваме, разказаха музикантите за успехите си, които постигат въпреки трудните времена.
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
14381
преди 25 минути
19-годишен предизвика катастрофа в Айтос, пострада бебе
5176
преди 49 минути


