И в оредял състав Байерн не може да бъде спрян, зарадва 75 хиляди с успех над Айнтрахт

4296
на 11.04.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

йерн спечели лека победа с 3:0 срещу гостуващия Айнтрахт и продължава да води уверено в Бундеслигата. След 28 кръга баварците са със 70 точки, с 13 повече пред играещия от 19.30 Волфсбург, който гостува на Хамбургер.

Шампионите откриха резултата в 15-ата минута, когато Томас Мюлер свали топката за Левандовски и полякът с удар от границата на пеналта откри резултата. Байерн продължи да диктува играта и дори изпрати топката за втори път в мрежата преди почивката, но попадение не бе зачетено заради засада на Мюлер.

През второто полувреме статуквото на терена не се промени особено, като в 62-ата минута Марио Гьотце разтресе гредата на франкфуртската врата. Четири минути по-късно обаче се стигна до втория гол и пак замесени бяха Гьотце и Левандовски. Ударът на първия беше блокиран, но Левандовски бе на място, за да направи добавка за 2:0.